Strona głównaWiadomościRozrywkaBatman - spin-off o policji Gotham powstawał, ale prace zostały wstrzymane

Batman – spin-off o policji Gotham powstawał, ale prace zostały wstrzymane

Batman miał otrzymać spin-off, opowiadający o wydziale policji Gotham. Niestety, według najnowszych informacji prace nad serialem zostały wstrzymane.

Informacją o zastopowaniu prac nad spin-offem Batmana podzielił się jego reżyser, Matt Reeves, w ramach podcastu Happy Sad Confused. Reeves przy tej okazji zdradził sporo szczegółów na temat filmu – do tej pory wiadomo było jedynie, że coś takiego powstaje, ale nic poza ogólnikami nie dotarło do szerszego grona fanów.

Batman - gry Warner Bros

Według reżysera, serial miał być czymś w rodzaju filmu z 1981 roku “Książę wielkiego miasta”. Bohaterem w tym przypadku nie byłby Batman, a jeden z policjantów Gotham, a najgorszym gangiem w mieście jest sama policja. Mimo, że Reeves był zafascynowany pomysłem takiego serialu, HBO Max oraz Warner Bros. chcieli czegoś innego. Zatrzymanie prac nad nowym tytułem nie oznacza, że został anulowany – coś o GCPD nadal może powstać, ale z innym bohaterem i inną fabułą.

Zobacz: MultiVersus – nowa bijatyka od Warner Bros. Gracze zastanawiają się nad jednym z bohaterów

A co do samego Batmana, nowy film z superbohaterem zadebiutował 4 marca, zarabiając 128 milionów dolarów w pierwszy weekend. Za kilkanaście tygodni powinien też trafić m.in. do HBO Max, które niedawno wystartowało w Polsce.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię