Strona głównaGryAktualnościPodwójne XP wraca do Call of Duty: Black Ops Cold War

Podwójne XP wraca do Call of Duty: Black Ops Cold War

Szykujcie się na noworoczny grind. W weekend rozpocznie się kolejny event z podwójnym doświadczeniem w Call of Duty: Black Ops Cold War.

Treyarch ma ostatnio na swoim koncie kilka ważnych decyzji. Większość z nich przyprawiła społeczność Call of Duty: Black Ops Cold War o szeroki uśmiech na ustach. Wśród nich bez wątpienia znajdzie się najnowszy post zapowiadający weekend z podwójnym doświadczeniem.

Zobacz: Yoozoo – prezes firmy został otruty

Event rozpocznie się już jutro, 31 grudnia, o 19:00 i zakończy się 4 stycznia o tej samej godzinie. Przez cały ten czas fani BOCW i Warzone będą mogli wyciągnąć swoje rzadziej używane bronie i odblokować na nich więcej dodatków.

Podwójne XP przychodzi chwilę po wprowadzeniu dwóch, idealnych do tego eventu playlist. Do multiplayera dodano bowiem 24/7 Raid oraz Nuketown. Są do dwie mapy stworzone do szybkiego zarabiania punktów XP. Obie są niewielkie, dynamiczne i zapewniają mnóstwo pojedynków oraz szans na eliminację.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię