Strona głównaGryAktualnościTweet producenta Pokemon sugeruje remake Diamond i Pearl

Tweet producenta Pokemon sugeruje remake Diamond i Pearl

Społeczność popularnej serii w nowym tweecie producenta z Game Freak doszukuje się nawiązań do Pokemon Diamond i Pearl.

Odświeżanie starszych wersji Pokemon to już dla Game Freak klasyczna zagrywka. Pierwsza, druga i trzecia generacja doczekały się nowych edycji. Od paru lat fani wyczekiwali więc zapowiedzi nowego Diamond i Pearl. Twórcy mieli jednak inne plany, światło dzienne ujrzało Let’s Go, a potem DLC do Sword & Shield.

Zobacz: Halo Infinite – plotki o anulowaniu gry na Xboxa One zdementowane

Teraz sytuacja może jednak wreszcie zmierzać w kierunku pożądanym przez większość graczy. Junichi Masuda, jeden z producentów w Game Freak, wrzucił wczoraj na Twittera krótki post dziękujący graczom za wsparcie w 2020 roku.

Sama treść nie odbiegała wiele od standardowych tego typu postów. Gracze zwrócili jednak uwagę na dołączoną do niej grafikę przedstawiającą Psyducka otoczonego przez grupę pluszaków. Fani potraktowali to jako nawiązanie do słynnej sceny w Diamond i Pearl. Chociaż teoria społeczności zdaje się mocno naciągać fakty, Masudzie zdarzało się już w swoich postach teasować plany studia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię