Strona głównaGryAktualnościPojawi się "nowe miejsce i sposób" do gry w Halo: Master Chief...

Pojawi się „nowe miejsce i sposób” do gry w Halo: Master Chief Collection

Halo: Infinite aktualnie interesuje oczywiście najbardziej większość fanów serii. To Master Chief Collection czekają jednak niedługo jakieś zmiany.

Halo: Master Chief Collection to świetny zestaw gier, który pozwala wrócić do świata legendarnego shootera i doświadczyć go na współczesnych platformach. Dla wielu graczy jest to też sposób na poznanie serii przed premierą Infinite. Wszystko wskazuje na to, że 343 Industries ze swoją Kolekcją otworzy się niedługo na nową społeczność.

Zobacz: Blizzard pracuje nad mobilną grą f2p w świecie Warcrafta

Informację tę wyciągnięto z ostatniego Halo Waypoint. Twórcy zapowiedzieli tam listę różnych zmian jak chociażby FOV Slider czy dodatkowe opcje w ustawieniach. Wśród nich znalazły się „nowe miejsce i sposób do gry”.

Niestety nie wiemy oczywiście, o co dokładnie chodzi, a przy tej wzmiance pojawiło się również słowo „może”. Opcji jest jednak dosyć dużo. Fani serii w swoich spekulacjach wymienili PS5, Switcha, Google Stadia, Epic Games Store lub xCloud. Najbardziej prawdopodobną opcją jest oczywiście ta ostatnia, ale kto wie, może posiadacze konsoli Nintendo będą szykowali się niedługo na debiut Halo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię