Strona głównaGryAktualnościPojazdy powoli wyrastają na najsilniejszą broń Call of Duty: Warzone

Pojazdy powoli wyrastają na najsilniejszą broń Call of Duty: Warzone

Infinity Ward powinno zacząć zastanawiać się nad drobnym reworkiem do kilku maszyn. 

Podczas gdy większość graczy utknęła w zawziętych dyskusjach o to, czy Grau 5.56 i AUG są silniejsze od M4A1, niektórzy zdążyli się już zorientować, że najbardziej skuteczne są pojazdy.

Zobacz: Call of Duty: Warzone – jak wcześniej poznać lokację bezpiecznej strefy?

Excuse me what the fuck from CODWarzone

Chociaż powyższy klip to po prostu zabawny bug, a nie jedna z ukrytych funkcji ciężarówek, nawet po pierwszych turniejach Warzone widać, że w wielu sytuacjach gracze wolą po prostu nie wychodzić z samochodu. Szczególnie jeżeli znajdujecie się wewnątrz SUV lub ciężarówki.

Oba pojazdy mają bardzo dużą liczbę punktów zdrowia, ciężko jest zestrzelić kogoś znajdującego się w środku i często jedyną bronią w walce z zawziętym kierowcą jest po prostu wyrzutnia rakiet. Nie bez powodu pojawiają się już takie osoby jak Syndicate, który wygrał już mecz, używając wyłącznie pojazdów.

Temat ciężarówki i SUV w społeczności staje się ostatnio coraz popularniejszy. Zaadresowanie potencjalnego problemu przez Infinity Ward jest więc prawdopodobnie tylko kwestią czasu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię