Strona głównaWiadomościPokemon Go: kierowca przyłapany na łapaniu Pokemonów w aucie. Na 8 telefonach

Pokemon Go: kierowca przyłapany na łapaniu Pokemonów w aucie. Na 8 telefonach

Uważni gracze Pokemon Go na pewno zauważyli, że w grze jest ostrzeżenie, by nie grać w trakcie prowadzenia samochodu. Człowiek, o którym jest ten news, należy chyba do grona tych, którzy nie czytają regulaminów usług. że on nie przeczytał go… 8 razy.

O zdarzeniu poinformowało Seattle Times. Policja stanu Waszyngton zauważyła samochód, który zatrzymał się na pasie awaryjnym jednej z tamtejszych autostrad. Podjechali więc do niego by sprawdzić, czy kierowca nie potrzebuje przypadkiem pomocy.

Zobacz: Team Rocket wprowadza mnóstwo nowych możliwości do Pokemon Go

Jakież było ich zdziwienie gdy okazało się, że kierowca trzyma w ręku wytłoczkę z pianki, w której znajdowało się… osiem telefonów, każdy z nich zalogowany do Pokemon Go.

Kierowca nie dostał mandatu, bo z punktu widzenia przepisów nie został przyłapany na jeździe z telefonem i grą w ręku. Choć oczywistym jest, że musiał mieć odpalone Pokemon Go w trakcie jazdy by mieć powód do zjazdu na pas awaryjny. Otrzymał za to ostrzeżenie za zjazd na pas awaryjny bez wyraźnego powodu. Poproszono go również o odłożenie telefonów na tylną kanapę, by nie odwracały jego uwagi od drogi.

Zobacz: Karcianka Pokemon: zestaw kart z 1999 roku sprzedany za ponad 100 tysięcy dolarów

Co zrobilibyście na miejscu policji? 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię