Strona głównaGryAktualnościTeam Rocket wprowadza mnóstwo nowych możliwości do Pokemon Go

Team Rocket wprowadza mnóstwo nowych możliwości do Pokemon Go

Po długich tygodniach oczekiwań, nowa aktualizacja ujrzała światło dzienne.

O pierwszych doniesieniach dotyczących nowych PokeStopów usłyszeliśmy jeszcze wczoraj. Ikonka niektórych z nich została zmieniona, a po interakcji odkryła nowy content, jakim mogą się cieszyć fani Pokemon Go.

Zobacz: Nadchodzi kolejna konkurencja dla Pokemon Go. Minecraft Earth rozpoczyna zamkniętą betę

Team Rocket będzie nawiedzał niektóre PokeStopy. Kiedy podejdziemy do któregoś z nich, stajemy w walce PvE przeciwko trzem Pokemonom. Pokonany reprezentant Team Rocket zostawia za sobą Shadow Pokemona, którego możemy później złapać.

Nowe zmiany przedstawiają również dwa rodzaje Pokemonów, Shadow oraz Purified. Złapany Pokemon Shadow może zostać „oczyszczony” przy pomocy Stardustu oraz Candy, co zwiększy jego statystyki. Możemy więc zdecydować się zostawić swój nowy nabytek w formie Shadow, zachowując jego specyficzny wygląd, albo zainwestować w niego kilka cukierków.

Mechanika przedstawiona razem z Team Rocket otwiera sporo możliwości przed graczami Pokemon Go. Już teraz społeczność eksperymentuje z wpływem „oczyszczania” Pokemonów na ich statystyki oraz potencjał, a dataminerzy dali do zrozumienia, że w wersji Shadow zobaczymy w przyszłości wiele różnych Pokemonów.

Nowa aktualizacja i sprzyjająca pogoda za oknem jasno dają do zrozumienia, że wypadałoby wyjść na zewnątrz i zapolować na Team Rocket.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię