Strona głównaWiadomościZnana streamerka nakłada limit dotacji na Twitchu

Znana streamerka nakłada limit dotacji na Twitchu

Nie każdy streamer czuje się dobrze z dużymi dotacjami na Twitchu. Jedna z bardziej popularnych osób, Pokimane, nałożyła limit prezentów.

Spore dotacje mogą być sposobem na przyciągnięcie uwagi streamerów, ale nie każdy może się z nimi czuć dobrze – nawet jeśli wyglądają na wdzięcznych. Imane “Pokimane” Anys postanowiła nałożyć na swoim kanale limit na dotacje. Jednorazowo można jej przyznać 5 dolarów, a sama streamerka mówi, że lepiej by widzowie dali te pieniądze innym, mniejszym twórcom, którym będą bardziej potrzebne.

Trzeba przyznać, że to ruch z klasą i w kontrze do tego, co robi wielu streamerów. Jednak z drugiej strony trzeba mieć świadomość, że Pokimane śmiało może sobie na to pozwolić – na początku roku podpisała umowę z Twitchem na pewną, nieokreśloną oficjalnie kwotę.

Zobacz: TOP10 najpopularniejszych gier Twitcha – październik 2020

Widzowie odebrali zmianę bardzo pozytywnie, gorzej podeszli do tego inni streamerzy i streamerki. Tym bardziej, że podobno Twitch pracuje nad tym, by coś takiego jak limity dotacji stały się integralnym elementem platformy. Co myślicie o takim rozwiązaniu?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię