Strona głównaWiadomościRozrywkaPół Wieku Poezji Później – fanowski film o dalszych losach wiedźmina Lamberta

Pół Wieku Poezji Później – fanowski film o dalszych losach wiedźmina Lamberta

Twórcy fanowskiego filmu Pół Wieku Poezji Później zaprezentowali nowy fenomenalny zwiastun produkcji. Jest to opowieść o dalszych losach wiedźmina Lamberta, wychowanka Kaer Morhen i przyjaciela Geralta.

Film Pół Wieku Poezji Później został zapowiedziany dwa lata temu, jako fanowski projekt przenoszący Wiedźmina na ekrany w formie pełnometrażowego filmu. Miał to być materiał, który pokaże jak powinien wyglądać kawał dobrego filmu o Wiedźminie.

Zobacz: Geralt z gryfem – nowa limitowana grafika z Wiedźmin 3: Dziki Gon

O ile nasza rodzima produkcja nie stanowiła najmniejszej konkurencji, to teraz gdy lada chwila Netflix udostępni pierwszy sezon swojej produkcji przygód Wiedźmina, zaczyna robić się ciekawie. Będziemy świadkami starcia pomiędzy wysokobudżetową produkcją a fanowskim filmem, który może okazać się lepszy.

Zobacz: Wiedźmin: polscy internauci chcą walczyć z pirackimi wersjami serialu Netflixa

Pół Wieku Poezji Później zostało w całości sfinansowane dzięki zbiórce crowdfundingowej. To nie przeszkodziło wciągnąć do obsady Zbigniewa Zamachowskiego, który ponownie wcieli się w rolę Jaskra. Premiera została zapowiedziana na 30 listopada 2019, czyli zbiegnie się z premierą serialu Netflix.

Poniżej oficjalny opis filmu:

Ćwierć wieku po pogromie rivijskim (ostatnich wydarzeniach z Sagi) zostaje zaatakowane Kaer Morhen, stare siedliszcze wiedźminów z cechu Wilka. Napaści przewodzi potężny wojownik – Agaius. Parę lat później z Aretuzy, świeżo odbudowanej szkoły czarodziejek, ucieka Ornella, podejrzewana o odnalezienie legendarnej Księgi Alzura. W pościg za renegatką rusza Triss Merigold. Z pomocą ma jej przyjść stary bard Jaskier, jego bękarci syn, Julian oraz poszukujący zemsty Lambert, ostatni zabójca potworów.

I sam zwiastun filmu:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceyoutube
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię