Strona głównaEsportPolak w półfinale turnieju 2v2 QuakeCon 2018

Polak w półfinale turnieju 2v2 QuakeCon 2018

Duet Maciej „Av3k” Krzykowski i Marcel „k1llsen” Paul, występujący na tegorocznym QuakeCon pod banderą BIG, w doskonałym stylu dotarli do półfinału turnieju w rywalizacji 2v2 Open.

Polak i Niemiec dopiero co zapewnili sobie awans na turniej podczas najważniejszego eventu dla każdego fana arena shooterów, a już doskonale prezentują się w fazie zasadniczej turnieju. W kwalifikacjach dotarli aż do finału drabinki wygranych i dopiero tam przegrali swoje pierwsze spotkanie, ale w drabince przegranych spokojnie wygrali spotkanie decydujące o awansie.

Pierwsze spotkanie w fazie zasadniczej rozegrali z zespołem Myztro CIS, któremu oddali zaledwie jedną mapę, a pozostałe wygrali bardzo przekonująco. Ich kolejnym przeciwnikiem – w półfinale – będzie zespół Blind Trust, w którym występuje Nikita „clawz” Marchinsky, jeden z najlepszych zawodników sceny Quake w Europie. Na pewno więc nie będzie to łatwy pojedynek, ale jednocześnie – zapowiada się jako jeden z najciekawszych. W drugim półfinale Team Liquid zmierzy się z Myztro UKSA.

Pula nagród turnieju 2v2 to przeszło 150 tysiecy dolarów, z czego zwycięzcy otrzymają 60000 dolarów.

Jaki wynik duetu Av3k i k1llsen obstawiacie?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię