Strona główna Gry Aktualności Polityk zaliczył wpadkę. Pomylił akcję z GTA V z prawdziwym życiem

Polityk zaliczył wpadkę. Pomylił akcję z GTA V z prawdziwym życiem

Grafika w grach komputerowych jest dzisiaj już tak zaawansowana, że mniej zaznajomione z tematem osoby mogą ją pomylić z prawdziwym życiem. Właśnie taką wpadkę zaliczył jeden z polityków, który myślał, że akcja w GTA V wydarzyła się naprawdę.

Khurram Nawaz Gandapur – sekretarz generalny w partii Pakistan Awami Tehereek, kilka dni temu wrzucił na swojego Twittera krótkie wideo, na którym można zobaczyć lądowanie samolotu. Maszyna latająca, w trakcie wykonywania manewru, minimalnie mija się ze stojącą na pasie startowym cysterną. Sytuacja wygląda na niebezpieczną i stąd zaniepokojenie polityka.

Zobacz: GTA VI inspirowane serialem Narcos. Zadebiutuje na nowych konsolach

Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że cała akcja pochodzi z gry Grand Theft Auto 5. Z komentarzy wynika, że nie tylko polityk dał się nabrać. Wiele osób, w odpowiedzi na oryginalnego tweeta, również wyraziło zaniepokojenie. Na szczęście Khurram Nawaz Gandapur zdał sobie sprawę ze swojego błędu i usunął wpis. Ale w Internecie nic nie ginie i wiele osób zdążyło zrobić zrzuty ekranu, które potwierdzają wpadkę.

Na usprawiedliwienie można powiedzieć, że polityk prawdopodobnie nie miał wiele wspólnego z grami, a grafika rzeczywiście potrafi być myląca. Oczywiście żaden szanujący się gracz nie powinien pomylić filmu z rzeczywistością, ale już ktoś nieco starszy i niezaznajomiony z tematem… Sami widzicie.

Zobacz: GTA 6 może być krótsze niż GTA 5 i bardziej nastawione na tryb multiplayer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE