Strona główna Gry Aktualności Polska gra strategiczna podbija Steam

Polska gra strategiczna podbija Steam

- Reklama -

Stworzona przez Polaka gra strategiczna pobija serca graczy na świecie. Age of Civilizations II to turowa strategia z gatunku łatwych do opanowania i piekielnie trudnych do zdobycia mistrzostwa. Znajomość taktyki wojskowej oraz dyplomacji są tu niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Pierwsza część gry powstała z myślą o systemie Android i została pobrana ponad 50 tys. razy. To skutecznie zachęciło autora do stworzenia drugiej części przeznaczonej na komputery PC. W Age of Civilizations II jesteśmy czynnymi uczestnikami rozwoju świata, Era po Erze, począwszy od pierwszych cywilizacji aż po daleką przyszłość.

Zobacz także: Ruszyła kolejna edycja Steam Awards

Kampania pozwala nam prowadzić wybrane plemię lub imperium przez kręte ścieżki historii do chwały lub w czarną otchłań zapomnienia. Gra cechuje się szczegółowymi mapami państw z uwzględnieniem historycznych granic oraz rozbudowanym systemem dyplomacji. Autor udostępnił również edytor, który umożliwia pisanie własnych scenariuszy. Wisienką na torcie jest tryb gorących krzeseł znany z Herosów, pozwalający zmierzyć się z przyjaciółmi.

Co więcej pierwsza część gry została udostępniona za darmo i możecie pobrać ją TUTAJ. Drugą część znajdziecie na STEAM. Gra zadziała na praktycznie każdym komputerze. Tytuł powinien przypaść do gustu fanom serii Cywilizacja.

Poniżej oficjalny trailer gry:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcesteam,
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE