Strona główna Gry Aktualności Ruszyła kolejna edycja Steam Awards

Ruszyła kolejna edycja Steam Awards

- Reklama -

Ruszyła kolejna edycja Steam Awards. Jak co roku gracze zadecydują, które z pośród ich ulubionych tytułów zasługują na nagrodę przydzielaną w ramach jednej ośmiu kategorii. Głosować możemy do 27 listopada. Tytuły z największą liczbą głosów będą walczyć o wyróżnienia podczas świątecznej wyprzedaży.

Tradycyjnie wraz z rozpoczęciem jesiennej wyprzedaży Steam ruszyły nominacje do Steam Awards. Swoje głosy możemy oddawać do wtorku 27 listopada do godziny 19:00. Każdy może zgłosić dowolną produkcję, która jego zdaniem zasługuje na wyróżnienie w ramach jednej z ośmiu kategorii.

Zobacz także: Black Friday – najlepsze promocje i przeceny dla graczy

Rozdanie nagród nastąpi w lutym 2019. A już teraz możecie zgłaszać ulubione tytuły wchodząc TUTAJ.

Poniżej pełna lista kategorii:

  • Nagroda w kategorii „Gra roku”

Może to zasługa wciągającej rozgrywki albo trzymającej w napięciu historii, dobrze napisanych postaci, nieskazitelnej wizji całości czy też uzależniającego trybu wieloosobowego. Niezależnie od powodu, tegoroczny zwycięzca w kategorii gry roku stał się klasykiem już w momencie wydania.

  • Nagroda w kategorii „Gra VR roku”

VR to Dziki Zachód projektowania gier. To pozbawione zasad terytorium niepowstałych jeszcze standardów, gdzie wszystko może się zdarzyć. Zwycięzca tej nagrody nie tylko stworzył coś strasznie przyjemnego, ale również stał się pionierem wytyczającym szlak do przyszłości tego formatu rozrywki.

  • Nagroda w kategorii „Owoc miłości”

Z tej gierki żadna nowość, a członkowie zespołu stojącego za nią zdążyli już wyhodować brody, których nie powstydziłby się rasowy czarodziej. Ale że rodzice z nich na medal, to wciąż wspierają swoje dziecko, wydając nowe aktualizacje po tych wszystkich latach.

  • Nagroda w kategorii „Najlepszy producent”

Czy to poprzez współpracę z fanami, stworzenie czegoś kompletnie nieoczekiwanego albo spełnienie obietnicy wydania naprawdę świetnej gry – to studio trafiło prosto w dziesiątkę w 2018.

  • Nagroda w kategorii „Najlepsze otoczenie”

Wszystkie te pełne rozmów przerywniki filmowe, wszystkie te przypomnienia, by wziąć kolejną apteczkę. Bądźmy szczerzy: postacie są przereklamowane. Zwycięzca tej kategorii pokazuje, że czasami otoczenie opowiada lepszą historię niż tysiąc gadatliwych bohaterów.

  • Nagroda w kategorii „Razem raźniej”

Istnieją gry, które po prostu nie są takie same, gdy gra się w nie w pojedynkę. Może potrzebujesz znajomego, który osłoni ci plecy. Może potrzebujesz znajomego, by wbić mu nóż w plecy. Tak czy inaczej, uciecha czeka na tych, którzy zbiorą znajomych, by zagrać w te gry.

  • Nagroda w kategorii „Najlepsza historia alternatywna”

Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie. Ci, którzy dobrze ją pamiętają, ale wolą ją napisać po swojemu, skazani są na otrzymanie tej nagrody w 2018 roku za najciekawsze majstrowanie przy książkach historycznych.

  • Nagroda w kategorii „Najlepsza zabawa z maszyną”

Nieważne, czy chodzi o osobówkę, ciężarówkę, robota czy inny bulbulator – zwycięzca tej nagrody pracował na pełnych obrotach, tworząc niezapomniane chwile, które były możliwe dzięki maszynom.

A Wy, które tytuły chcielibyście uhonorować nagrodą? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcesteam
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE