Strona głównaEsportPolska Liga Esportowa bez tajemnic. Znamy terminarze pojedynków

Polska Liga Esportowa bez tajemnic. Znamy terminarze pojedynków

Fani rozgrywek CS:GO i LoL przez kolejne 6 tygodni będą mogli oglądać mecze ligowe Polskiej Ligi Esportowej. Natomiast w lipcu odbędzie się faza Playoff i finał, które wyłonią zwycięzców pierwszej edycji turnieju.

Wszystko jest już jasne. Zmagania graczy na mapach CS:GO i LoL-a zostały podzielone na 7 kolejek. Walki antyterrorystów z przebiegłymi przestępcami odbywać się będą w każdą niedzielę i poniedziałki. Z kolei starcia w League of Legends przewiną się przez ekrany w poniedziałki i wtorki. Pierwsza faza ligi potrwa do 26 i 27 czerwca.

Po zakończeniu VII kolejki, na początku lipca rozpocznie się faza Playoff. Tu spotkają się najlepsze zespoły, które powalczą o największą nagrodę pieniężną z puli 240 tys. złotych. Krwawe potyczki eliminacyjne zwieńczy mecz o mistrzostwo. Terminarz meczy Polskiej Ligi Esportowej jest już na sztywno zaplanowany, toteż pilnujcie by nie przegapić żadnej transmisji.

 

Podczas streamów usłyszymy nie tylko odgłosy śmierci i świszczących w powietrzu kul, ale również znane z internetu postaci. Za oprawę komentatorską w CS odpowiadać będą miedzy innymi Patryk „Easy” Dzięcioł oraz Piotr „Izak” Skowyrski, a w potyczkach LoL-a za mikrofonami zasiądą Norbert „Dis” Gierczak, czy też Damian „Nervarien” Ziaji. Wszystkie mecze obejrzymy na kanale twitch.tv/esportnow.

 

Źródło: antyradio.pl esportnow.pl

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię