Strona głównaWiadomościPolski "Pro Player" idzie w ślady patostreamerów i napastuje nastolatkę

Polski „Pro Player” idzie w ślady patostreamerów i napastuje nastolatkę

Temat patostreamerów troszkę ucichł w ostatnim czasie, ale w sieci nie brakuje ich naśladowców. Jednym z nich okazał się być Damian. „Pro Player” CS: GO, miłośnik nieletnich dziewczynek.

Może na początek zacznijmy od tego, kim jest Damianex. To zawodnik temu CS: GO DmXesport (od maja 2017 roku). Jego kanał na YouTubie ciężko nazwać aspirującym, ponieważ poza jednym filmem o Rafonixie (niedaleko pada jabłko od jabłoni), większość produkcji ma problemy z przekroczeniem bariery 1000 wyświetleń.

O wyczynach naszego „pro playera” informuje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych na swoim profilu na Facebooku. Poniżej wklejam tylko te fragmenty rozmowy z nastolatką, które da się opublikować bez konieczności usuwania całej treści:

Resztę monotematycznej twórczości znajdziecie w poście na Facebooku.

Ciężko jest znaleźć komentarz, który dałoby się w cenzuralnej formie tutaj zamieścić. Zamiast tego krótki apel – jeśli jesteście świadkami tego typu zachowań lub doświadczy ich ktoś z Waszego otoczenia, nie bójcie się zgłosić sprawy odpowiednim organom. Zachowując bierną postawę dajecie przyzwolenie na nękanie niewinnych osób.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię