Strona głównaWiadomościRozrywkaSzef EA stracił pracę za popularne zdanie o rozmiarze penisa

Szef EA stracił pracę za popularne zdanie o rozmiarze penisa

Czasem jedno zdanie może przesądzić o posadzie wartej setki tysięcy dolarów rocznie. Nie każdy rozumie niektóre alegorie. Szczególnie w dzisiejszych czasach.

Jean Philippe Grenet, starszy dyrektor Electronic Arts w Irlandii z najdłuższym stażem na tym stanowisku, został zwolniony z posady, na której zarabiał 256 tys. dolarów rocznie. Powodem zwolnienia było oskarżenie o molestowanie seksualne, wystosowane przez koleżankę z pracy. A teraz usiądźcie wygodnie jeśli stoicie.

Owym molestowaniem było zdanie wypowiedziane podczas wewnętrznej dyskusji w trakcie pracy:

To nie jest rozmowa o tym, kto ma większego ku***a.

Sprawa trafiła do sądu. Prawnicy Greneta tłumaczą, że zdanie nie miało podtekstu seksualnego i nie miało doprowadzić do żadnych czynności seksualnych. Było zwykłą alegorią tego, że rozmowa nie powinna dotyczyć tego, kto ma większe ego.

Dodatkowo, były już dyrektor irlandzkiego EA, zarzuca koleżance, że pozew był złożony celowo, ponieważ zawsze chciała zająć jego stanowisko i była to jej jedyna motywacja do zgłoszenia sprawy.

Jak na razie Grenet uzyskał w sądzie tymczasowy nakaz zabezpieczenia swojego stanowiska w EA. Miejmy nadzieję, że uda mu się wygrać tę sprawę. Inaczej, pozostając w kontekście jego wypowiedzi, byłoby to jakieś jaja.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię