Kiedy Apple zaprezentowało “budżetowego” iPhone’a SE 2020, wielu ludzi z niedowierzaniem przyglądało się tym informacjom. Jak to? Tani iPhone? Teraz okazuje się, że firma nie straciła swojego “instynktu”, a absurdalne pieniądze chce zarobić na innych “akcesoriach”.

Jakiś czas temu pokazano nowego Maca Pro, który oprócz ciekawego designu, miał jedną oryginalną cechę – posiadał kółka. Teraz pokazano ile taki zestaw czterech kółek będzie kosztował w Polsce… cena zwala z nóg i zmusza do popukania się w czoło. I jest nawet znacznie większa niż ceny w sklepach za granicą, podawane nieco ponad miesiąc temu.

Za zestaw widocznych na grafice powyżej kółeczek klienci muszą zapłacić, uwaga, 3499 zł. Jeśli jednak nie zamierzacie jeździć Waszym Mac-iem Pro po mieszkaniu, możecie się zdecydować na “nóżki” – te kosztują jedyne 1499 złotych. Apple pomyślało też o “promocji” – kółka kupione razem z Mac’iem Pro będą kosztowały zaledwie 2000 złotych. Oczywiście takie ceny to zaledwie kropla, w porównaniu do ceny samego Maca Pro, która może wynosić nawet 250 tysięcy złotych.

Coś nam się wydaje, że zamiast tych kółek, lepiej te pieniądze przeznaczyć na którąś z konsol nowej generacji. A może się mylimy i Waszym zdaniem to faktycznie świetna oferta?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię