Strona główna Esport Counter-Strike Polskie derby dla Virtus.pro - AGO słabsze w pierwszych kwalifikacjach do WESG...

Polskie derby dla Virtus.pro – AGO słabsze w pierwszych kwalifikacjach do WESG Poland

- Reklama -

Pierwsze polskie kwalifikacje na drodze do WESG za nami. W finale turnieju ekipa Virtus.pro okazała się mocniejsza od AGO Esports, którzy będą musieli poszukać szczęścia w kolejnych kwalifikacjach.

Co prawda finał zakończył się po zaledwie dwóch mapach, ale nie można powiedzieć by brakowało w nim emocji. Największych dostarczyła pierwsza mapa, Overpass, który zakończył się po dogrywce. W niej triumfowała drużyna VP, z wynikiem 19:16, jednak przebieg zarówno tej mapy jak i całego spotkania był niezwykle wyrównany, obie formacje co chwilę wyrywały sobie z rąk prowadzenie. O wygranej VP z pewnością w dużym stopniu zdecydowały pistoletówki – ani jedna nie padła łupem AGO Esports.

To, że VP udało się wygrać obecne kwalifikacje, nie oznacza, że drużyna ta automatycznie awansuje do turnieju głównego. Przed nami bowiem jeszcze jedna tura kwalifikacji, których zwycięzca powalczy z VP o awans do światowych finałów. Może się więc okazać, że gracze AGO będą mieli jeszcze okazję do rewanżu. Czy tak będzie? O tym przekonamy się już w przyszłym tygodniu.

Virtus.pro vs. AGO Esports – 2:0 (19:16, 16:11)

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE