Strona głównaWiadomościHardwarePopularne w Azji kawiarenki internetowe zmieniają się w kopalnie kryptowalut

Popularne w Azji kawiarenki internetowe zmieniają się w kopalnie kryptowalut

W internecie pojawiła się coraz więcej informacji o tym, że kawiarenki internetowe zmieniają się w kopalnie kryptowalut. Spowodowane jest to ciągle panującą pandemią koronawirusa, a kawiarenki internetowe na tym cierpią jak klasyczne kawiarnie czy restauracje.

Ciekawa informacja pojawiła się w internecie, że jedna z największych kawiarenek w Wietnamie, zmieniła profil działalności i zaczęła kopać kryptowaluty. Jak podkreśla sam właściciel, zyski są większe niż w przypadku prowadzenia dalej kawiarenki internetowej. Pewnym zaskoczeniem dla wszystkich jest liczba koparek w tym lokalu i kart graficznych GeForce RTX.

Otóż ta kawiarenka internetowa należy do jednego ze sklepów komputerowych, stąd mieli na stanie tak dużą liczbę kart graficznych. Z jednej strony nie możemy mieć im za złe, że firma stara się utrzymać swoją działalność i zatrudnienie wśród pracowników, ale z podobnym sukcesem mogliby sprzedać te karty graficzne graczom i też na tym zarobić. W końcu sklep komputerowy do tego służy, żeby sprzedawać towar, a nie zmieniać profil na kopalnie i wydobywać kryptowaluty.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię