Strona głównaEsportCounter-StrikePost Malone współwłaścicielem Team Envy - drużyny kubena i MICHU

Post Malone współwłaścicielem Team Envy – drużyny kubena i MICHU

Post Malone, amerykański raper, to kolejna z gwiazd, która inwestuje w esport. Konkretnie w team, który zatrudnia kubena i MICHU.

Team Envy oficjalnie potwierdziło, że gwiazda Post Malone stał się współwłaścicielem organizacji, po przejęciu “nieokreślonego udziału”. Envy ma w swoich szeregach dywizje wielu gier, w tym Call of Duty, Overwatch oraz najbliższą polskim kibicom dywizję CS:GO. Tą samą, którą trenuje kuben, i do której dołączył jakiś czas temu MICHU.

Co Post Malone mówi o swojej nowej inwestycji?

“Dorastałem w Teksasie i całe życie jestem graczem, więc ta decyzja przyszła naturalnie. Zawsze chciałem wprowadzić gaming do profesjonalnego sportu, więc zaangażowanie się w działania Envy to naturalna kolej rzeczy.”

Malone wspomina o swoim dorastaniu w Teksasie, ponieważ to w tym mieście swoją siedzibę ma Envy – choć swego czasu było mocno wiązane z Francją.

Post Malone to kolejna gwiazda show biznesu, która zauważyła potencjał esportu. Wcześniej byli to między innymi Drake, który zainwestował w 100Thieves czy gwiazda NBA Ben Simmons – który posiada udziały w FaZe Clan. Sam Malone też działał już wcześniej w obszarze gamingu, promując markę HyperX czy organizując streamy z Warzone i PUBG.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTwitter
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię