Strona głównaPoradnikiGryPostać Nicolasa Cage'a już dostępna na serwerach testowych Dead by Daylight

Postać Nicolasa Cage’a już dostępna na serwerach testowych Dead by Daylight

Postać Nicolasa Cage’a – znanego całemu światu aktora  pojawiła się już w Dead by Daylight. Fani gry mogą sprawdzić jak prezentuje się sylwetka Cage’a w grze na serwerach testowych.

Dead by Daylight to gra z gatunku survival horror. Swój premierę miała 14 czerwca 2016 roku. Na przestrzeni ostatnich lat produkcja nadal trzyma poziom i przyciąga sporo fanów. Głównie ze względu na wiele aktualizacji, a także masę nowych postaci. Motyw samej gry jest prosty – jeden z graczy wciela się w postać zabójcy, a pozostali muszą uniknąć śmierci, naprawiając generatory.

Przed kilkoma miesiącami twórcy gry ogłosili, że do serii trafi postać znanego aktora Nicolasa Cage’a. Pojawił się on nawet na scenie The Game Awards, gdzie opowiedział nieco więcej o swojej współpracy ze studiem Behavior Interactive. Od tego momentu fani oczekiwali momentu, w którym sylwetka Cage’a pojawi się w grze. Dziś w końcu mogą ją ocenić, bowiem właśnie trafił na serwery testowe. Finalna aktualizacja, w której aktor trafi do Dead by Daylight ma mieć miejsce z kolei 25 lipca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię