Strona głównaGryPostal 2, Amnesia: Rebirth i Riverbond za darmo

Postal 2, Amnesia: Rebirth i Riverbond za darmo

Czwartek obrodził w gry, które można zdobyć za darmo. Do zgarnięcia aż trzy tytuły w najlepszej cenie czyli za darmo, a są to Postal 2, Amnesia: Rebirth i Riverbond.

Serii Postal chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Tym razem do zgarnięcia jest Postal 2, czyli kontynuacja wydanej w 1997 jedynki. Jest to jedna z brutalniejszych i najkrwawszych gier jakie trafiły na platformę PC. Twórcy gry udostępnili 20 misji i masę broni przy pomocy, której będziemy eksterminować przeciwników.

Żeby dodać Postal 2 do swojej biblioteki GOG należy wejść TUTAJ.

Amnesia: Rebirth to horror z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. W grze wcielamy się w Tasi Trianon, która budzi się w sercu algierskiej pustyni nie mając pojęcia co tam robi i co stało się w ciągu kilku ostatnich godzin. Naszym zadaniem jest przetrwać oraz dowiedzieć się co takiego się wydarzyło.

Aby dodać grę do swojej kolekcji Epic należy wejść TUTAJ.

Trzecim tytułem jest Riverbond sympatyczna gra dla 1-4 graczy, w której wyruszymy na epicką przygodę. Jak czytamy w opisie gry:

Rycerz uwięził przywódców Ośmiu Krain, wywołując chaos, susze i starcia! Zagraj ze znajomymi i pomóż mieszkańcom Riverbond pokonać zło podczas pełnej akcji wyprawy przez piękne, ręcznie zaprojektowane krainy. Zdobywaj przeróżne bronie, zakładaj nowe skórki oraz aktywuj wzmocnienia, aby wyciąć sobie przez zastępy wrogów drogę do sławy!

Żeby dodać tytuł do swojej kolekcji Epic należy wejść TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię