Strona głównaGryPowraca dawna marka Segi - Streets of Rage 4

Powraca dawna marka Segi – Streets of Rage 4

Kultowa seria gier beat’em up ponownie pojawiła się w planie wydawniczym. Szykuje się niezła bitka w wyjątkowo artystycznym stylu.

Nie będzie potrzebny wehikuł czasu, ani też środki odurzające, aby znów poczuć się jak w latach ’90. Klimat z dawnych czasów odżyje – prawdopodobnie – na naszych pecetach z pomocą trzech deweloperów Lizardcube, Dotemu i Guard Crush Games. Każdy z nich odpowie za osobne elementy gry, dzieląc obowiązki na profil rozgrywki i oprawę graficzną.

W 4 odsłonie Streets of Rage powrócą znani bohaterowie Axel i Blaze. Jak widać na zwiastunie, ząb czasu nie wpłynął negatywnie na ich kocie ruchy i cerę. Nie zapomnieli do czego służą pięści i nogi, serwując gangsterom darmowy oklep stulecia. To dobrze, że zainteresowanie do ulicznych walk dwójki postaci nie zmieniło się nawet po 25 latach przerwy, tak samo, jak rysunkowa stylistyka gry.

 

Nie mamy jeszcze pewności, czy Street of Rage 4 faktycznie wyjdzie na PC. Brakuje także informacji o planowanej dacie premiery. Bądźmy jednak dobrej myśli, bo po obejrzeniu zwiastuna można chcieć tylko więcej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię