Strona głównaWiadomościPowracające klasyki w nowej promocji Humble Bundle

Powracające klasyki w nowej promocji Humble Bundle

Solidne gierki w atrakcyjnych promocjach stały się rutyną Humble Bundle, którą ubóstwiamy nad życie. Najnowsze pakiety trafią w gusta osób miłujących przygodówki, strategie i RPG.

3 pakiety, 10 gier i kilkaset godzin zabawy – tak oto prezentuje się nowa promocja Humble Classic Return Bundle. Stado gier kontynuujących klasyczną przygodę czeka aż otworzymy swoją zagrodę Steam. Aby powiększyć osobistą trzódkę gier wystarczy już nawet 1 dolar.

W najtańszym pakiecie otrzymamy Broken Sword 5, podwójną dawkę Shadowrun oraz filmową przygodówkę opowiadającą dalsze losy prywatnego detektywa Texa Murphy’ego. Jeśli nie żal Wam będzie rozstać się z 8,33 dolarami, wówczas zarzucicie lasso na dodatkowe 4 tytuły o znacznie większym ładunku rozrywki. Wystarczy nadmienić, że w drugim progu do zdobycia jest RPG Wasteland 2 osadzone w świecie post-apokaliptycznym, czy też Age of Wonders III.

Jednak my proponujemy zainteresować się przede wszystkim ostatnim, najdroższym pakietem. 15 dolarów to już dość pokaźna sumka, lecz inwestycja z pewnością opłacalna. Same tylko Torment: Tides of Numenera i Dreamfall: Chapter są warte tych pieniędzy. Nie zapomnijcie, że pozostałe gry z poprzednich pakietów również zawierają się w cenie, a na dobitkę subskrybenci Humble Monthly zgarną jako bonus 2 dolary do cyfrowego portfela. Także fani gier strategicznych i RPG raczej nie mają się nad czym zastanawiać.

Za 1 dolara:
– Broken Sword 5 – The Serpent’s Curse
– Shadowrun Returns

– Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure

– Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut

Za 8,33 dolarów (aktualnie):
– Shadowrun: Hong Kong – Extended Edition
– Wasteland 2: Director’s Cut – Digital Deluxe Edition

– Age of Wonders III

– Xenonauts

Za 15 dolarów:
– Torment: Tides of Numenera

– Dreamfall Chapters: The Final Cut Edition
– 2 dolary Humble Wallet Credit dla subskrybentów Humble Monthly

Promocja potrwa jeszcze przez niecałe 2 tygodnie, więc jest sporo czasu do uzbierania pełnej kwoty.        

Źródło: humblebundle.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię