Strona głównaEsportT-Mobile pojawi się na Intel Extreme Masters 2018 Katowice

T-Mobile pojawi się na Intel Extreme Masters 2018 Katowice

Już w ten weekend rozpocznie się Intel Extreme Masters 2018 w Katowicach. To największe esportowe święto w naszym kraju. Na imprezie nie zabraknie T-Mobile, który będzie jedynym polskim operatorem obecnym w katowickim Spodku.

T-Mobile już od jakiegoś czasu rozwija swoją aktywność gamingową i esportową pod hashtagiem #unlimitedgaming. Operator ma na swoim koncie sponsorowanie kilku wydarzeń oraz współpracę ze znanymi influencerami. W związku z tym T-Mobile nie mogło zabraknąć na największej imprezie tego typu w naszym kraju, czyli Intel Extreme Masters 2018 Katowice. Operator pojawi się na IEM Expo w dniach 2-4 marca.

– Obejmując patronatem tytularnym tegoroczną Polską Ligę Akademicką zapowiadaliśmy, że to nie jest nasze ostatnie słowo gdy chodzi o nasze aktywności związane z gamingiem. Z pełną konsekwencją od 2017 roku realizujemy naszą strategię obecności w tym obszarze, dostrzegając w niej ogromny potencjał rozwoju. Nie wyobrażamy sobie, aby mogło nas zabraknąć na katowickim IEM – imprezie o światowej renomie – mówi Malgorzata Rybak – Dowżyk, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej T‑Mobile.

Operator w kolorze magenta będzie miał w katowickim Spodku swoje stoisko. Znajdziemy na nim między innymi: 10 stanowisk z najnowszymi laptopami gamingowymi marki MSI, dostępne dla wszystkich odwiedzających do swobodnego grania, a także stoiska do grania mobilnego, wyposażone w smartfony Moto Z2 Play z kontrolerami Moto Mod Gamepad. Oprócz tego fani wyścigów znajdą też realistyczny symulator z goglami VR. Poza tym wszyscy odwiedzający będą mogli wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą między innymi 4 smartfony Moto Z2 Play.

Stoisko T-Mobile to też okazja do spotkania się ze znanymi osobistościami ze świata gamingu i esportu. Przez cały weekend (2-4 marca) będzie okazja do spotkania się z ekipą Roja, Team Frenzy z Veggiem, Testreem i Rajonem na czele, Kubą 'KubiKiem’ Kubiakiem, a także gwiazdami ESL – Maciejem ‘Morgenem’ Żuchowskim, Michałem ‘Avahirem’ Kudlińskim czy też Kingą Kujawską, która niedawno dołączył do ESL Polska.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię