Strona głównaWiadomościPowstaje fanowska wersja Tomb Raider 3 z lepszą grafiką i mechaniką rozgrywki...

Powstaje fanowska wersja Tomb Raider 3 z lepszą grafiką i mechaniką rozgrywki

Tomb Raider 3 jeszcze raz nawiedzi blaszaki, ale w odświeżonym wydaniu. Nieoficjalne demo remake’u ma być gotowe w momencie, gdy Lara będzie obchodzić swoje kolejne, cyfrowe urodziny.

Dzisiejsza Lara Croft to już nie ta sama osoba co dawniej i niektórzy z Was z pewnością cofają się do czasów, gdy piękna Pani archeolog mogła pochwalić się nie tylko niesamowitą zwinnością i intuicją, ale też wymownymi kształtami. Fakt, stary Tomb Raider nie wygląda już tak dobrze, jak w dniu premiery, ale mowa tu a Larze, ulubionej bohaterce z dzieciństwa, której z wypiekami na twarzy towarzyszyliśmy w trakcie najniebezpieczniejszych podróży. 

Nie pozostawajcie jednak myślami w przeszłości poszukując niegrzecznych fot Lary w przeglądarce, bowiem znów staniemy za plecami długonogiej sex bomby. Wspomnienia falujących pistoletów i spiętych łusek zostaną wskrzeszone za sprawą niezależnego teamu modderów, który zabrał się za Tomb Raider 3. Przygodowa gra akcji TPP będzie lepszą kopią pierwowzoru, zarówno pod względem wizualnym, jak i mechaniki rozgrywki.

Nieoficjalna wersja gry jest opracowywana na silniku graficznym Unity, toteż Lara będzie wyglądać bardziej szczegółowo, a elementy środowiska o wiele seksowniej. Poprawie ulegnie także system kontroli postaci, a w tym system walki (celowanie), poruszanie się po obszarze mapy, a także interakcja z otoczeniem. Dodatkową zawartością gry mają być dwa tryby do odblokowania – Expedition Mode oraz Race to the Relic.

Twórcy remake’a poinformowali, że grywalna wersja demo będzie dostępna do pobrania w dzień urodzin Lary Croft. Mała podpowiedź dla zapominalskich – 14 lutego.       

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię