Advertisement
Strona głównaGryAktualnościPowstaje nowy Kangurek Kao! A druga część jest za darmo

Powstaje nowy Kangurek Kao! A druga część jest za darmo

Jeśli macie co najmniej te 20-kilka lat, to prawdopodobnie jedną z gier Wasze dzieciństwa był Kangurek Kao oraz Kangurek Kao: Runda 2. Jeśli wspominacie je z ogromnym sentymentem, to na pewno ucieszycie się na informację, że trwają już prace nad kolejną częścią serii!

Tak, twórcy Kangurka Kao oficjalnie potwierdzili, że pracują nad kolejną częścią przygód sympatycznego, zwierzęcego bohatera. Informacja pojawiła się zarówno na oficjalnym profilu na Facebooku, jak i Twitterze. Niestety, na ten moment nie znamy żadnych szczegółów. Deweloper tylko potwierdził prace nad grą i zapowiedział, że wkrótce zdradzi więcej informacji.

Kangurek Kao: Runda 2 za darmo

Z tej okazji Kangurek Kao: Runda 2 jest w tym momencie dostępny za darmo na Steamie. Możecie go dodać do swojej biblioteki, gdzie zostanie przypisany już na zawsze. Promocja trwa do 14 czerwca, więc nie musicie się przesadnie spieszyć. Poza tym normalnie trzeba za grę zapłacić zaledwie 7,19 zł, więc nie jest to szczególnie duża przecena.

Pomimo tego darowanego koniowi w zęby się nie zagląda, więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Kangurka Kao lub chcecie wrócić do sentymentalnych czasów dzieciństwa, to nic nie stoi na przeszkodzie. Pamiętajcie jednak, że to gra z 2003 roku, więc trochę się już zestarzała.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię