Strona głównaWiadomościPowstał trzecioosobowy mod do Kingdom Come Deliverance

Powstał trzecioosobowy mod do Kingdom Come Deliverance

Większość uciążliwych błędów w Kingdom Come: Deliverance jest sukcesywnie łatana. Na chwilę obecną do szczęścia graczom może brakować tylko możliwości przełączenia widoku z pierwszoosobowego do trzecioosobowego. A jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić gdzie deweloper nie może tam moddera pośle.

Autorem moda jest Fuse00, którego dzieło pozwoli przejść grę w całkiem nowym stylu, prawdopodobnie dość irytującym stylu. Mod przeznaczony jest dla graczy, którzy korzystają z klawiatury i myszy, nie obsługuje innych kontrolerów. Ponadto autor sugeruje używanie myszy gamingowej z 5 przyciskami zamiast standardowych trzech.

Na chwilę obecną mod ma trochę problemów m.in. z zachowaniem kamery, która nie wykrywa kolizji i potrafi zakopać się w ziemi lub wniknąć w ścianę. Kolejnym problemem jest brak możliwości wchodzenia w interakcje z obiektami, które są wysoko nad głową lub pod nogami gracza, zatem możemy zapomnieć o zbieraniu ziół w tym trybie.

Idąc dalej w „las” odkrywamy kolejne mankamenty tego „usprawnienia”, brak możliwości strzelania z łuku czy wykonywania kombosów podczas walki. To samo dotyczy kowalstwa, alchemii i gry w kości. Chęć rozpoczęcia każdej z tej czynności będzie wymagała przełączenia w tryb pierwszoosobowy.

Wygląda na to, że na razie jest on mocno niedopracowany i raczej irytujący. Jeżeli jednak ktoś lubi wyzwania mod może pobrać TUTAJ. Pozostaje liczyć, że w kolejnych wersjach autor upora się z niedogodnościami, albo autorzy gry udostępnią funkcjonalność oficjalnie.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię