Strona głównaWiadomościPoznaliśmy datę rozpoczęcia otwartej bety Call of Duty: WWII w wersji na...

Poznaliśmy datę rozpoczęcia otwartej bety Call of Duty: WWII w wersji na PC

II Wojna Światowa ogarnie nasze blaszaki już całkiem niedługo. Aby wziąć w niej udział wystarczy mieć odpowiedni sprzęt i bojowe nastawienie.

Konsolowcy rozegrali już swoje pierwsze bitwy w najnowszej odsłonie Call of Duty: WWII. Teraz dołączy do nich brać prawdziwych graczy, którzy zaznali już smak wielkich wojen na gamingowych maszynkach. Już 29 września będziemy mogli stanąć po którejś ze stron konliktu i wbić flagę zwycięzców na polach śmierci w trybie multiplayer.

W tym czasie twórcy proszą wszystkich żołnierzy o zdawanie raportu dotyczącego działania gry, a w tym błędów i własnych uwag mających poprawić poziom rozgrywki w finalnej wersji. Aby dostać się do siecowych koszarów należy skorzystać z platformy Steam i tam bezpłatnie pobrać COD-a. Misja testowa potrwa do 2 października.

Nie rzucajcie się jednak do walki bez odpowiedniego wyposażenia. Pełny magazynek nie wystarczy do pokonania przeciwnika, a ważniejsza okaże się odpowiednia liczba fps-ów. W tym celu zapoznajcie się z minimalnymi wymaganiami podanymi przez producenta:

  • System operacyjny: Windows 7 64-Bit lub nowszy
  • CPU: Intel Core i3-3225 lub podobny
  • RAM: 8 GB RAM
  • HDD: 25 GB HD wolnego miejsca
  • Video: NVIDIA® GeForce GTX 660 2 GB VRAM / AMD Radeon HD 7850 2GB VRAM lub lepszy
  • DirectX: 11.0 lub podobny w zależności od karty graficznej
  • Szerokopasmowe złącze internetowe
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z oprogramowaniem DirectX

Do startu publicznej bety wymagania mogą jeszcze ulec zmianie. Tyczy się to również pełnej wersji gry w chwili jej premiery. Trzymajcie więc maszynki blisko siebie i oczekujcie kolejnych danych wywiadowczych od dewelopera. Gdy przyjdzie czas na zbiórkę dowiemy się również o kompletnej zawartości zaplanowanej bety.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię