Strona głównaEsportPoznaliśmy grupy IEM Oakland 2017. Będzie ciekawie

Poznaliśmy grupy IEM Oakland 2017. Będzie ciekawie

Już za miesiąc rozpocznie się turniej IEM Oakland 2017. Jednak już teraz organizatorzy rozlosowali grupy. Na zawodach nie zabraknie najlepszych drużyn świata, więc wielkie emocje są gwarantowane.

Na IEM Oakland 2017 12 drużyn zostanie podzielonych na dwie grupy. W nich mecze będą rozgrywane w systemie BO1 w myśl zasady „każdy z każdym”. Zwycięstwo oznacza 3 punkty, wygrana po dogrywce 2 punkty, przegrana po dogrywce 1 punkt, a przegrana w standardowych 30 rundach oznacza brak jakichkolwiek punktów na koncie.

Do dalszej fazy turnieju awansują po trzy drużyny z każdej grupy. Zwycięzcy zapewnią sobie od razu udział w półfinałach. Drużyny z 2. i 3. miejsca będą musiały walczyć w ćwierćfinałach, które będą już rozgrywane w systemie BO3. Finał to z kolei nawet 5 map, bowiem będzie w nim obowiązywać tzw. BO5. Podział na grupy prezentuje się następująco:

  • Grupa A: Astralis, EnVyUs, Cloud9, SK Gaming, NiP oraz TheMongolZ.
  • Grupa B: FaZe Clan, G2 Esports, Gambit, Immortals, Team Liquid oraz OpTic Gaming.

IEM Oakland rozgrywany będzie w dniach 16-19 listopada. W puli nagród znajduje się 300 tys. dolarów. Z tej kwoty aż 125 tys. przypadnie zwycięzcom zawodów.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię