Strona głównaEsportPoznaliśmy kolejne szczegóły na temat Games Clash Masters

Poznaliśmy kolejne szczegóły na temat Games Clash Masters

Kiedy po raz pierwszy informowaliśmy o Games Clash Masters, wiadomo było o nim właściwie tyle, że wziąć w nim mają udział drużyny zagraniczne. Teraz pomysłodawcy ujawnili nieco więcej szczegółów.

W Games Clash Masters mają wystartować nie tylko zagraniczne gwiazdy, ale również polska czołówka oraz amatorzy, którzy przebrną przez eliminacje online. Cały cykl, który doprowadzi do LAN-owych finałów w Gdyni ma potrwać cztery miesiące. Najpierw odbędą się turnieje eliminacyjne – cztery, po 4 drużyny w każdym. Trzy z nich zostaną zaproszone, czwarty dostanie się przez kwalifikacje. Zapisy na udział w turnieju już wystartowały i potrwają do 4 czerwca do godziny 21:00.

Wśród polskich zespołów znalazły się AGO, Kinguin, PRIDE, Izako Boars, Pompa Team, PACT, Codewise Unicorns oraz x-kom team. Pula nagród każdego turnieju eliminacyjnego to 10 tysięcy złotych. Eliminacje będą rozgrywane w warszawskim studiu telewizyjnym i transmitowane na Twitch i portalu Eska GO. Pula nagród turnieju głównego, który we wrześniu odbędzie się w Gdynia Arena wynosi 100.000 dolarów. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun turnieju:

[you tube=daQvkx2OWP0]

Źródło: Games Clash Masters

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię