Strona głównaWiadomościPoznaliśmy nazwę i dokładne plany pustynnej mapy w PlayerUnknown’s Battlegrounds

Poznaliśmy nazwę i dokładne plany pustynnej mapy w PlayerUnknown’s Battlegrounds

Od kilku tygodniu Bluehole kusi nas informacjami na temat nowej mapy w PlayerUnknown’s Battlegrounds. Pustynną lokację mogliśmy zobaczyć już na kilku zrzutach ekranów, a teraz dowiedzieliśmy się, jak będzie się oficjalnie nazywać i poznaliśmy jej dokładne plany.

Informacje pochodzą od użytkownika Reddita o nicku „bizzfarts”. Na podstronie dotyczącej PlayerUnknown’s Battlegrounds udostępnił on dokładną mapę lokacji i zdradził, że otrzymała ona już nową nazwę – Valle Coronado. Brzmi to całkiem nieźle, prawda?

Z udostępnionej mapy możemy się dowiedzieć, że na pustyni będzie kilka miast i miasteczek. Szczególną uwagę zwraca Los Leonas. Miasto wygląda na ogromne, a do tego na wschodzie od niego znajdują się pokaźne góry. To aż prosi się o najlepszy w grze celownik i broń snajperską. Oprócz tego widać również mniejsze miasteczka jak chociażby El Pozo. Nie zabrakło również wysepek z mostami, na których często odbywa się sporo strzelanin.

Ale to nie jedyne nowości. Bizzfarts twierdzi, że w grze mają się pojawić trzy nowe bronie w stylu westernowym: karabin Winchester 1894, rewolwer oraz dwururka w stylu Sawed-Off. Na ten moment nie wiadomo czy będą one zarezerwowane tylko dla pustynnej mapy, czy będą też dostępne na pierwszej lokacji. Nie znamy też daty premiery broni i mapy. Firma Bluehole obiecała wersję 1.0 gry do końca 2017 roku, więc mamy nadzieję, że obietnicy dotrzyma.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię