Strona głównaGryPoznaliśmy nowe szczegóły z Hitman 2 - lokacje, misje, przedmioty i wiele...

Poznaliśmy nowe szczegóły z Hitman 2 – lokacje, misje, przedmioty i wiele więcej

Nasz ulubiony płatny zabójca odwiedzi kilka interesujących miejsc w poszukiwaniu nowych ofiar. Swoje krwawe polowania urządzi niemal na każdym kontynencie.

Do tej pory niewiele było wiadomo o najnowszej odsłonie Hitmana. Twórcy pokazali zaledwie jeden zwiastun w trakcie targów E3, który prezentował jedną z miejscówek Agenta 47 oraz cele do likwidacji. I na tym trop urwał się pozostawiając graczy z ich domysłami nt. lokacji i innych zleceń.

Z pomocą jednak spieszą tajemnicze źródła mające dostęp do serwerów IO Interactive. W ich posiadaniu znalazły się assety z gry oraz wykaz wszystkich 6 miejsc, cele misji, czy też przedmioty do wykorzystania w ramach opłaconych kontraktów. Dokument opisujący szczegóły rozgrywki zdaje się być niepodważalnym dowodem na to, co czeka nas w chwili premiery Hitmana 2.

Jeśli przeciek nie został spreparowany, to zabójstwa w Miami są zaledwie przystawką do krwawych dań konsumowanych w różnych zakątkach świata. Swój kunszt asasyna będziemy szlifować w Bogocie, Bombaju, w Nowej Zelandii, w USA, a także na wyspie w okolicach Morza Północnego. Wszystkie szczegóły, a w tym zdjęcia dotyczące postaci, broni, ubrań i celów misji zawarto w PDF o nazwie „Big Leak”. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.   

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię