Strona głównaEsportKubik poprawi taktykę Virtus.pro

Kubik poprawi taktykę Virtus.pro

Kuba „Kubik” Kubiak wchodzi do składu drużyny CS:GO Virtus.pro w charakterze konsultanta taktycznego. Jeśli sprawdzi się, być może okres próbny zostanie zmieniony na stałą współpracę.

Za okazane zaufanie i szansę dziękuje Kubiak:

Jest to dla mnie wielka przygoda. Będę miał okazję współpracować ze świetnymi ludźmi i całą organizacją. Jestem za to bardzo wdzięczny.

Z kolei Jakub „kuben” Gurczyński, trener i menedżer CS:GO, już teraz nie ukrywa, że wiąże duże nadzieje z tą współpracą:

Kuba ma bardzo duże rozeznanie w scenie międzynarodowej. Jego doświadczenie pomoże nam stać się lepszymi. Również kilkakrotnie pełnił funkcję trenerską, więc jeśli będzie trzeba, na pewno otrzymam od niego sporo przydatnych wskazówek.

Zanim Kubik rozpoczął karierę trenerską (od 2016 roku), przez 3 lata był kompetytywnym graczem CS:GO. Jest to znana postać polskiej sceny esportowej, współpracował już z Vexed Gaming, Team AGG, Pride Gaming i Pride Academy, teraz przyszła pora na legendarną drużynę, jaką niewątpliwie jest (był?) Virtus.pro.

Kubik nie ma łatwego zadania. Po odejściu najpierw TaZa, kilka miesięcy później team opuszcza Snax – to już zupełnie inna drużyna od tej na krakowskim Majorze sprzed roku. Drużyna, jak nigdy wcześniej potrzebująca do uskrzydlenia perfekcyjnej gry i tłustej serii zwycięstw, która przekona zdezorientowanych fanów i rywali, że legenda Virtusów wciąż trwa.

Źródło: Virtus.pro, wł

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

LuiN
LuiN
Współtwórca GamingSociety.pl, redaktor naczelny największego polskiego serwisu o telekomunikacji - TELEPOLIS.PL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię