Strona głównaEsportPoznaliśmy nowy skład Izako Boars. Są zaskoczenia

Poznaliśmy nowy skład Izako Boars. Są zaskoczenia

W trakcie Poznań Game Arena drużyna Izako Boars zorganizaowała konferencję, na której omówiono dalsze plany rozwoju drużyny. Opróćz nowego składu Piotr 'izak’ Skowyrski miał też kilka ciekawych informacji do przekazania.

Zacznijmy od najważniejszego, czyli nowego składu Izako Boars. Do Kamila, Neexa i Luuliguzmana dołączają: Matuesz 'Matty’ Kołodziejczyk oraz Dawid 'xype’ Lach. Pierwszy z nich już od kilku tygodni pełnił rolę stand-ina w zespole, ale teraz dołącza do organizacji jako pełnoprawny zawodnik. Z kolei xype jest trochę mniej znanym zawodnikiem, ale mogliśmy go oglądać w kilku meczach. Przede wszystkim jest jeszcze bardzo młody, bowiem na jego koncie jest zaledwie 17 wiosen. – Zmiany w strukturach esportowych są naturalne i nieuniknione. Cieszę się że mamy pełny skład, który pozwoli nam trenować do kolejnych turniejów i osiągać dalsze sukcesy” – komentuje Piotr ‘Izak’ Skowyrski, właściciel drużyny.

Oprócz tego Piotr 'izak’ Skowyrski miał do przekazania też kilka dodatkowych informacji. Ciekawie zapowiada się przede wszystkim Akademia, czyli drugi skład organizacji. Na razie nie znamy jeszcze nazwisk zawodników, którzy będą w niej występować, ale z zapowiedzi wynika, że Izako Boars chcą postawić na młodych graczy, aby mieli dobre warunki do rozwoju.

Wszystkich fanów zespołu na pewno ucieszy uruchomienie oficjalnego sklepu Izako Boars, w którym do kupienia są gadżety z logo drużyny, w tym także oryginalna koszulka meczowa. Organizacja cały czas szuka też trenera, bowiem poprzedni nie sprawdził się w swojej roli. – Maciej nie miał doświadczenia w grze na najwyższym poziomie i nie potrafił dać drużynie tego, czego potrzebowała. Myślę, że go to po prostu przerosło – skomentował Izak. Zespół ma na ten moment przewidziane miejsce dla trzech analityków.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię