Strona głównaWiadomościPoznaliśmy szczegóły dodatków do Wolfenstein II. Będzie w co grać

Poznaliśmy szczegóły dodatków do Wolfenstein II. Będzie w co grać

W ciągu najbliższych kilku miesięcy miłośnicy Wolfensteina mogą liczyć na kilka dodatków do drugiej odsłony gry. Firma Bethesda zdradziła konkretne daty wydania DLC oraz ich zawartość. Jednego możemy być pewni – będzie w co grać.

Episode Zero

Już w tym momencie posiadacze Przepustki Sezonowej lub osoby, które zamówiły grę przedpremierowo, mają dostęp do Epizodu Zero, który ma nas zaznajomić z trzema nowymi bohaterami – Josephem Stallionem, Jessicą Valiant oraz Geraldem Wilkinsem. Każdy z nich dysponuje unikalnymi umiejętnościami i każdy z nich dostanie z czasem swój własny dodatek.

The Adventures of Gunslinger Joe

Dokładnie 14 grudnia zadebiutuje pierwszy dodatek do Wolfenstein II o nazwie The Adventures of Gunslinger Joe. Poznamy w nim lepiej Josepha Stalliona – byłego futbolistę, który w runiach Chicago będzie musiał walczyć z hordami nazistów.

The Diaries of Agent Silent Death

Drugi dodatke zostanie wydany 30 stycznia. W nim kierować będziemy Jessicą Valiant – byłą agentką OSS. Jej zadaniem jest zinfiltrowanie nazistowskiego bunkra w Kalifornii i odkrycie tajemnicy Operacji San Andreas.

The Amazing Deeds of Captain Wilkins

Z kolei w marcu 2018 roku lepiej poznamy się z Kapitanem Geraldem Wilkinsem, który na Alasce będzie starał się przeszkodzić nazistom w przeprowadzeniu Operacji Black Sun.

Wszystkie dodatki będą dostępne w ramach Przepustki Sezonowej. Każdy z nich będzie można też kupić całkowicie osobno.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię