Strona głównaGryAktualnościPoznaliśmy szczegóły nowej operacji w Call of Duty: Black Ops 4

Poznaliśmy szczegóły nowej operacji w Call of Duty: Black Ops 4

Treyarch nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Podobnie jak w przypadku poprzednich dodatków, Operacja Apocalypse Z doczekała się swojej własnej roadmapy. Na jednej, złożonej grafice możemy zobaczyć wszystko, co wydarzy się podczas rozpoczynającej się dzisiaj Operacji.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare – najbardziej realistyczne strzelanie w historii serii

Fani multiplayera przywitają nowego specjalistę, dostępnego już na pierwszym poziomie Kontrabandy, Reapera. Postać z Black Opsa III wygląda bardzo podobnie jak wcześniej. Obok jego machine guna, który możecie kojarzyć z poprzedniego Call of Duty od Treyarch, dostaniemy dostęp do drugiej umiejętności zakłócającej minimapę przeciwnika na niewielkim obszarze.

Ponadto, posiadacze Black Ops Passa będą mieli okazję przetestować nowe mapy, Der Schatten, Remnant oraz część Black Ops Flashbacka, remasterów poprzednich map, Havanę. Standardowo, Black Market został również zasypany nowym contentem, od kolejnych łapówek, przez 40 poziomów Kontrabandy, aż po kostiumy dla specjalistów.

Kilku ciekawych zmian doczekał się również Blackout. Mapę przykryła mgła, a Alcatraz zostało opanowane przez zombie. Od dzisiaj dostępne będą dwa warianty mapy, standardowa opcja z delikatnymi zmianami charakterystycznymi dla Operacji Apocalypse Z oraz Quads Fog, gdzie mgła będzie gęstsza, a zombie będą liczniej pojawiać się na mapie.

Miłośnicy trybu Zombie dostaną z kolei nowy scenariusz, Alpha Omega, gdzie przyjdzie im poznać kontynuację historii z Classified oraz Blood of the Dead. Sam tryb został również wzbogacony o nowe eliksiry, atut oraz kilka mechanik, które wprowadzą odrobinę świeżości do typowego doświadczenia zombie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTreyarch
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię