Strona głównaGryAktualnościSpeedrun Jump King to najlepsze, co dzisiaj zobaczycie

Speedrun Jump King to najlepsze, co dzisiaj zobaczycie

W takim wykonaniu gra sprawia wrażenie banalnej.

Jump King to kolejne Getting Over It with Bennett Foddy. Platformówka o bardzo prostych założeniach, która za najmniejszy błąd karze gracza wycieczką z powrotem do samego początku.

Zobacz: Macie problem z Getting Over It? Najlepsi kończą tytuł w 2 minuty…

W przypadku Jump Kinga zadanie jest bardzo proste. Startujemy na samym dole wielkiej wieży, na której szczycie czeka księżniczka. Wyposażony wyłącznie w umiejętność skoku Król ma za zadanie jak najszybciej dotrzeć do celu. Nie możemy chodzić, biegać ani wspomagać się żadnymi, innymi umiejętnościami. Możemy wyłącznie skakać pomiędzy kolejnymi platformami.

Podobnie jak Getting Over It, Jump King bardzo szybko odnalazł się na Twitchu. Streamerzy rzucali klawiaturami z frustracji, a widzowie z popcornem w rękach obserwowali, jak ich ulubieni twórcy tracą resztki swojej cierpliwości. Kiedy moda na grę zaczęła powoli słabnąć, pojawił się ktoś, kto grę, z którą niektórzy walczyli kilkanaście godzin, przeszedł w nieco ponad cztery minuty.

Jeżeli chcielibyście spróbować swoich sił w tej wyjątkowo trudnej platformówce, Jump King jest aktualnie przeceniony na Steamie o 33%.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię