Strona głównaGryAktualnościPrace nad Beyond Skyrim idą pełną parą - zobacz postępy

Prace nad Beyond Skyrim idą pełną parą – zobacz postępy

Chyba nie sposób zliczyć ile powstało już modów do Skyrim. Jedne były lepsze inne gorsze jednak niekwestionowanym liderem jest Beyond Skyrim. Ten nadal rozwijany mod z pewnością tchnie zupełnie nowe życie do Tamriel.

Teraz twórcy tej największej modyfikacji pochwalili się postępami prac. Jak widać praca wre. Wyspa Roscerea jest już prawie skończona, a zespół deweloperski, wkrótce zajmie się udoskonalaniem krajobrazu krainy i zadaniami, które wypełnią lokację. Niestety nie jest już tak kolorowo w przypadku Cyrodiil, jednak trzeba brać pod uwagę, że ten region jest znacznie większy. Zespół posiłkuje się projektami Skyblivion i Enderal.

Iliac Bay – zawiera Hammerfell i High Rock doczekał się już trzech godzin oryginalnej muzyki, a wydzielona ekipa opracowuje stworzenia i wrogów charakterystycznych dla tego regionu. Tereny zewnętrzne w większości są już gotowe i zaczyna się projektowanie wnętrz. Atmora, starożytna północna kraina może pochwalić się sporą liczbą kompletnych lokacji, oraz w pełni gotowymi zadaniami. Dodatkowo miejsce to może pochwalić się niestandardowym systemem pogodowym.

Zobacz także: Gracze Fallout 76 otrzymują bany za niewinność. A dokładniej – za używanie modów

Ojczyzna Khajiitów, Elsweyr jest jeszcze w powijakach, ale doczekała się już pierwszych fragmentów stepów. Black Marsh jest w jeszcze wcześniejszym stadium, ponieważ ziemie aragońskie istnieją obecnie tylko na papierze w postaci rysunków koncepcyjnych. Jednak dla fanów serii najbardziej ciekawe będzie Morrowind, i jest to obecnie najlepiej rozwinięta kraina. Zespół tworzy właśnie nowy zestaw zadań dostępny w tym regionie.

Poniżej wizualna prezentacja postępów:

Kolejne ważne informacje na temat tego gigantycznego moda mają pojawić się na początku przyszłego roku. Trzymajmy mocno kciuki za powodzenie tego ogromnego projektu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię