Strona głównaGryAktualnościDzięki graczom 82-letnia fanka Skyrima może stać się nieśmiertelną postacią w The...

Dzięki graczom 82-letnia fanka Skyrima może stać się nieśmiertelną postacią w The Elder Scrolls VI

Shirley Curry to 82-letnia kobieta, która uwielbia grać w gry. Jej ulubioną produkcją się Skyrim. Jednak niedawny komentarz na YouTubie złamał serca wszystkim jej fanom. Shirley boi się, że nie będzie jej dane zagrać w The Elder Scrolls VI. Gracze postanowili coś z tym zrobić.

Shirley Curry jest prawdopodobnie najbardziej lubianą 82-latką na świecie. Na swoim kanale na YouTubie na mnóstwo filmów, głównie z gry w Skyrima. Wesoła babcia, bo trudno określić ją inaczej, może też pochwalić się aż 416 tys. subskrypcji. W skrócie – Shirley ma mnóstwo fanów. Jednak jedna z jej ostatnich wiadomości zasmuciła wiele osób. Pod jednym z filmów, z którego dowiadujemy się prawdopodobniej daty premiery The Elder Scrolls VI, 82-latka napisała:

– No cóż, chyba to wbiło gwóźdź w moją trumnę. Dosłownie! Kiedy wyjdzie Skyrim 6 będę miała już 88 lat! Prawdopodobnie nie będę już w stanie w to zagrać, więc po prostu przestanę o tym marzyć.

Taka wiadomość złamała serca wszystkim jej miłośnikom. Jedna z największych fanek Skyrima może nie być w stanie zagrać w kolejną odsłonę serii. Dlatego użytkownik Reddita o pseudonimie „phantom-scribbler” postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i postarać się, aby babcia Shirley została uhonorowana w inny sposób. Stworzył petycję, w której gracze proszę Bethesdę, aby uczyniła z 82-latki nieśmiertelną postać w The Elder Scrolls VI. Możemy w niej przeczytać:

– Shirley Curry jest 82-letnią babcią, która prowadzi swój własny kanał na YouTubie (z pomocą wnuczka). Shirley gra w The Elder Scrolls V: Skyrim oraz inne gry RPG z widokiem z pierwszej osoby i to w sposób świeży, delikatny, zapewniający rozrywkę i troskliwy. Niestety, kolejna gra z serii wyjdzie dopiero, gdy Shirley będzie miała 88 lat, co oznacza, że może nie być w stanie w nią zagrać. Bethesda, na przykładzie Erika Westa, pokazała, że potrafi umieszczać najbardziej oddanych fanów w swoich grach.

Celem jest uczynienie z Shirley niegrywalnej postaci (NPC), unikalnej broni lub nawet lokacji w The Elder Scrolls VI. W momencie pisania tego tekstu petycję podpisało ponad 7,5 tys. ludzi i liczba ta cały czas rośnie. Jeśli chcecie dołączyć do inicjatywy, to petycję znajdziecie na stronie Change.org. A tymczasem możecie obejrzeć, jak babcia Shirley radzi sobie w Skyrimie:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię