Strona głównaWiadomościHardwarePredator Orion 9000 – ekstremalna wersja już w sprzedaży

Predator Orion 9000 – ekstremalna wersja już w sprzedaży

Acer wprowadził do sprzedaży ekstremalną wersję swojego topowego komputera gamingowego Predator Orion 9000. Model ten przeznaczony jest z myślą o graczach, streamerach oraz montażu filmów.

Polska wersja Orion 9000 dostępna jest z wyjątkowo mocnymi podzespołami. Na pokładzie znajdziemy m.in. Intel Core i9 oraz kartami graficznymi RTX 3090 lub RTX 3080 i do 64 GB RAM. Co więcej, komputer jest wyposażony w dysk HDD o pojemności 3 TB oraz dwa dyski SSD po 1 TB każdy.

W zawiązku z rozszerzeniem portfolio firmy Karol Szudzik, Product Manager w Acer Polska powiedział:

Predator Orion 9000, wyposażony w procesor Intel Core i9 i układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 3090 to jeden z najmocniejszych komputerów gamingowych na rynku. Wsparciem dla jego podzespołów jest również wydajny układ chłodzenia, dzięki któremu desktop poradzi sobie z nawet największymi obciążeniami pojawiającymi się podczas długiej rozgrywki.

Podzespoły zostały umieszczone w obudowanie z bokiem wykonanym z hartowanego szkła. Dzięki temu możemy podziwiać wyposażenie wnętrza. Dodatkowy efekt zapewniają trzy podświetlane wentylatory Predator FrostBlade zapewniające tej potężnej konfiguracji optymalny przepływ powietrza nawet podczas intensywnej rozgrywki. Dodatkowym zabezpieczeniem przed przegrzaniem jest układ chłodzenia cieczą.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War – w piątek rusza podwójne doświadczenie

Orion 9000 można z łatwością rozbudować. Obudowa pozwala na zainstalowanie trzech 3,5-calowych dysków HDD oraz dwóch 2,5-calowych dysków SSD z możliwością ich zmiany.

Predator Orion 9000

Zobacz: Predator Burger – Acer serwuje hamburgery

Komputery Predator Orion 9000 dostępne są w sklepach Media Expert. Cena zestawów, w zależności od konfiguracji, wynosi od 17 999 do 22 999 zł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię