Strona głównaWiadomościRozrywkaPredator Race Cup – to ostatni dzwonek żeby zapisać się do zawodów...

Predator Race Cup – to ostatni dzwonek żeby zapisać się do zawodów i zgarnąć nagrody

Jak podsumować Predator Race Cup w kilku słowach? Szybkie sportowe auta, ogromna rywalizacja oraz wiele atrakcyjnych nagród.

Po sukcesie pierwszych zmagań wyścigów z 2021 roku, Acer ogłosił zapisy do kolejnej edycji zawodów. Co ważne, rozgrywane w AssettoCorsa mistrzostwa dedykowane są nie tylko profesjonalnym kierowcom simracingowym, ale także fanów motoryzacji, sportu oraz gamingu. Teraz jest ostatni dzwonek na zapisy, te trwają do 1 maja 2022.

Kto zmierzy się w Wielkim Finale Predator Race Cup?

Pierwszym etapem zawodów są kwalifikacje. Do polskiego finału Predator Race Cup trafi 26 najlepszych zawodników, którzy zmierzą się w 30-minutowym wyścigu. Dwójka najlepszych kierowców zostanie zaproszona do udziału w wielkim finale, który odbędzie się 14 czerwca. Będą w nim rywalizować zawodnicy z 24 krajów. Zwycięzca ostatniego wyścigu na rok dołączy do zespołu R8G eSports i będzie uczyć się od najlepszych.

Po sukcesie jakim była pierwsza edycja Predator Race Cup w 2021 roku, postanowiliśmy dalej rozwijać własne formaty eSportowych zmagań. Zapoczątkowana w 2020 roku współpraca z Romainem Grosjeanem – zawodowym kierowcą, przedsiębiorcą, założycielem R8G eSports i fanem eSportu – pomaga Acerowi kontynuować misję wspierania i rozwijania utalentowanych graczy – podkreśla Hajo Blingen, Wiceprezydent Acer EMEA Marketing. Wobec ciągłego rozwoju simracingu, jesteśmy niezwykle dumni z naszej bliskiej współpracy z zespołem R8G eSports oraz największymi sieciami handlowymi w wielu krajach regionu EMEA.

3 szybkie auta, 1 tor i transmisja online!

Każdy z uczestników krajowej rywalizacji w ramach Predator Race Cup 2022 ma do wyboru jeden z trzech prestiżowych samochodów: Mercedes AMG GT3, Lamborghini Huracan GT3 lub McLaren 650 GT3. W tym roku zawodnicy, wraz ze swoimi autami, będą się ścigać na niemal 6-kilometrowym torze Silverstone, który jest znany z szybkich zakrętów i długich prostych.

Polski finał Predator Race Cup 2022 będzie streamowany na żywo 7 maja 2022. Szczegóły transmisji Wielkiego Finału poznamy już wkrótce. To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych dla fanów e-sportowej motoryzacji i gamingu. Przy okazji Predator Race Cup w wybranych sieciach handlowych dostępne będą także specjalne promocje na sprzęt komputerowy!

Aby dowiedzieć się więcej na temat Predator Race Cup 2022, a także w celu rejestracji na te zawody, zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię