Strona głównaGryAktualnościPremiera Dying Light 2 ponownie przesunięta

Premiera Dying Light 2 ponownie przesunięta

CEO Techlandu, Paweł Marchewka, poinformował o kolejnym przesunięciu premiery Dying Light 2.

Ostatnie parę lat zdążyło przyzwyczaić już graczy do regularnie przekładanych dat premiery. Wielu fanów MMORPG modli się aktualnie, żeby nic więcej nie stało się już z New World. Tymczasem w ślady Amazonu poszedł właśnie Techland.

Zobacz: Gran Turismo 7 – bez połączenia z internetem nawet nie pomalujecie samochodu

Produkcja Dying Light 2 zmierza podobno ku końcowi, jak poinformował w najnowszym oświadczeniu Paweł Marchewka, CEO Techlandu. Jest to największy i najbardziej ambitny projekt studia, który będzie wymagał od twórców więcej czasu, niż oryginalnie zakładali.

Premiera gry została w rezultacie przesunięta na 4 lutego 2022. Czas ten Techland ma wykorzystać na odpowiednie zoptymalizowanie swojego produktu i dopracowanie niezbędnych szczegółów. Gra już teraz jest jednak grywalna i deweloperzy rozpoczęli swoje testy. W ramach rekompensaty za przesuniętą premierę w październiku mamy poznać więcej szczegółów dotyczących Dying Lighta.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię