Strona głównaGryAktualnościTwórcy Valheim sugerują rozpoczęcie nowej gry w Hearth & Home

Twórcy Valheim sugerują rozpoczęcie nowej gry w Hearth & Home

Jeszcze w tym tygodniu do Valheim trafi nowa aktualizacja – Hearth & Home. Na chwilę przed premierą dostaliśmy kilka wskazówek od Iron Gate Studios.

O sukcesie Valheim pisaliśmy wielokrotnie. Gra wstrzeliła się w doskonały moment ze swoją premierą i zebrała wokół siebie ogromną społeczność. Większość tych graczy czeka teraz na debiut nowej aktualizacji.

Zobacz: Fortnite – ósmy sezon przeniesie graczy do innego wymiaru

Hearth & Home trafi do gry już 16 września. Kilka dni przed tym wydarzeniem twórcy zorganizowali Fireside Chat, 30-minutową transmisję ze szczegółami nadchodzącej aktualizacji.

O nowych mechanikach i zmianach w Hearth & Home wiedzieliśmy już wcześniej. Teraz twórcy zasugerowali jednak również, że w czwartek najlepiej jest zacząć nową grę. Zmiany w regionach zobaczymy bowiem dopiero na świeżo wygenerowanych mapach. Valheim pozostanie tą samą grą, ale wiele nowości łatwiej będzie dostrzec na nowych zapisach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię