Strona głównaWiadomościPremiera kart graficznych GeForce RTX 2080 Ti opóźniona o tydzień

Premiera kart graficznych GeForce RTX 2080 Ti opóźniona o tydzień

Każdy, kto planował zamówić kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 2080 Ti, musi uzbroić się w cierpliwość. Premiera kart została opóźniona o tydzień. To oznacza, że nie będą dostępne 20 września, jak wcześniej zapowiadali Zieloni.

Co jest powodem opóźnienia? Tego niestety nie wiemy. Na oficjalnym forum Nvidii jeden z moderatorów poinformował, że dostępność kart GeForce RTX 2080 Ti opóźni się o tydzień. Zamiast 20 września będą dostępne dopiero 27 września. Z kolei osoby, które zamówiły kart przedpremierowo powinny spodziewać się wysyłek między 20 a 27 września, więc tutaj też może dojść do małych opóźnień.

– Cześć wszystkim. Chcemy poinformować Was o dostępności kart GeForce RTX 2080 Ti. Dostępność kart została opóźniona do 27 września, czyli tydzień później. Spodziewamy się, że zamówienia przedpremierowe dotrą do Was między 20 i 27 września. Nic nie zmienia się w kwestii dostępności RTX 2080, gdzie nadal obowiązuje data 20 września. Dziękujemy za Waszą cierpliwość – możemy przeczytać na forum Nvidii.

Opóźnienie na 99% dotyczy tylko i wyłącznie kart w wersji Founders Edition. Producenci pokroju Asusa, Gigabyte’a czy Zotaca póki co nie poinformowali o żadnych opóźnieniach. Jeśli potwierdzą się wcześniejsze doniesienia na temat wydajności, to zdecydowanie warto poczekać ten dodatkowy tydzień.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGuru3D
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię