Strona głównaWiadomościPremiera Sea of Thieves nie przeszła tak gładko jakby chciał tego deweloper

Premiera Sea of Thieves nie przeszła tak gładko jakby chciał tego deweloper

Dzień premiery gier online rzadko przebiega płynnie, wiele z nich obarczone jest błędami, których nie udało się wyeliminować podczas beta testów. The Sea of Thieves również dołączyło do tego grona, Rare tymczasowo zablokowało możliwość wejścia do gry nowym graczom, aż do momentu naprawienia problemów.

Po przemierze Sea of Thieves gracze zgłaszali liczne problemy z opóźnieniem serwera, znikającymi nagrodami i utratą postępów oraz komunikat „Greybeard” oznaczający, że nie można połączyć się z serwerem. Było to wynikiem przytłaczającej liczby graczy łączących się na raz.

Rare szybko opublikowało komunikat na Twitterze:

Aby rozwiązać problemy, które gracze mają z serwerami, tymczasowo zawiesiliśmy możliwość dołączenia nowych graczy do gry. Zabierzemy wszystkich z powrotem tak szybko jak to możliwe.

Na szczęście zespołowi udało się rozwiązać problem w zaledwie cztery godziny. Rare ciągle pracuje nad ulepszeniem gry i spodziewa się, że nie będzie to jedyny problem jaki napotka podczas prac, ale z każdym powinien poradzić sobie w mgnieniu oka.

Jeżeli zastanawiacie się czy kupić grę, teraz macie okazję pograć za darmo przez dwa tygodnie.

Źródło: kitguru

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię