Strona głównaWiadomościPremiera nowej gry MMORPG Bless już w maju

Premiera nowej gry MMORPG Bless już w maju

Neowiz udostępnił komunikat prasowy dotyczący gry Bless Online, nadchodzącego fantasy MMORPG na PC. Gra w Early Access zostanie udostępniona już w maju i będzie dostępna w modelu B2P (Buy-to-Play) to oznacza, że za grę zapłacimy raz zamiast płacić co miesiąc za subskrypcję.

CEO of Neowiz Ki Won Lee powiedział:

Minęło sporo czasu, ale jesteśmy przekonani, że najlepsza wersja Bless Online jest już prawie gotowa. To MMORPG, jak żaden inny, całkowicie przebudowany i nie możemy się doczekać, aby w końcu otworzyć drzwi i pozwolić graczom rozpocząć podróż.

 

Sungjin Ko, producent wykonawczy Neowiz Bless Studio, dodał:

Pytaliśmy naszych graczy i podjęliśmy decyzję. Wybraliśmy opcje Buy to Play jako nasz model monetyzacji, ponieważ naprawdę uważamy, że jest to najlepsza opcja dla naszych graczy, jednocześnie upewniając się, że nie musisz utrzymywać subskrypcji, aby nadążyć za ciągłym strumieniem nowych treści, które dodamy do Bless.

 

Deweloperzy podzielili się również krótkim Q&A:

Q: Czy będzie sklep w grze? Czy będzie to P2W?

A: Tak będzie sklep w grze. Będziemy w nim oferować sprzęt kosmetyczny, skórki, niesamowite wierzchowce i zwierzęta domowe oraz materiały eksploatacyjne, które zapewniają usługi i bonusy itp. Jednak przedmioty te nie będą działały jak P2W.

Q: Czy będą paczki fundatorów?

A: Tak, będziemy oferować ekskluzywne pakiety dla fundatorów, aby wynagrodzić stałą lojalność i wsparcie naszej społeczności. Pakiety fundatora pozwolą ci uzyskać zaawansowany dostęp nawet przed rozpoczęciem oficjalnego wczesnego dostępu, otrzymasz również ekskluzywne prezenty w zależności od tego, który pakiet kupisz, Ostateczna lista poziomów pakietu fundatora zostanie potwierdzona w późniejszym terminie.

[you tube=_N2L5e9_bK8]

Wydaje się, że jest to bardzo uczciwe podejście do tematu, a Wy jak sądzicie?

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię