Strona głównaGryPremiera symulatora pszczoły opóźniona

Premiera symulatora pszczoły opóźniona

VARSAV Game Studio zdecydowało na opóźnienie premiery swojego symulatora zatytułowanego Bee Simulator. Gra powinna ukazać się wiosną przyszłego roku, a dodatkowy czas deweloper chce wykorzystać na uwzględnienie opinii graczy.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o zaplanowanej na ten rok premierze Bee Simulator, który miał ukazać się na PC oraz konsolach. Podjęta została jednak decyzja przenosząca premierę gry ze względu na chęć spełnienia oczekiwań graczy, którzy w bardzo licznym gronie przekazywali uwagi na temat gry do studia.

Dyrektor kreatywny studia Łukasz Rosiński wyjaśnił przyczynę przeniesienia premiery gry:

Wiele pozytywnych reakcji utwierdziło nas w przekonaniu, że mieliśmy rację wybierając pszczoły miodne jako głównych bohaterów naszej pierwszej gry. Pszczoły i ich ogromna rola w naszym ekosystemie, nawyki panujące w ulu i problemy je nękające były bardzo silnymi motywami do stworzenia symulatora pszczoły. W tym samym czasie byliśmy zmuszeni sprostać oczekiwaniom większej niż się spodziewaliśmy grupy użytkowników. Otrzymaliśmy wiele komentarzy opisujących funkcje, które chcieliby zobaczyć w naszej grze. Aby sprostać tym oczekiwaniom, zdecydowaliśmy się zmienić nasz harmonogram i przesunąć premierę Bee Simulator. Chcielibyśmy podziękować za każdy pomysł, który otrzymaliśmy i chcielibyśmy polecić oglądanie naszych platform społecznościowych, na których informujemy o naszej współpracy ze społecznością graczy.

Na podstawie informacji zwrotnych, jakie programiści otrzymali podczas Gamescom oraz PAX West deweloperzy mają w planach dokonać poniższych zmian:

  • Dodanie dwóch różnych trybów rozgrywki – łatwego z myślą o najmłodszych graczach oraz trudniejszego dla dorosłych graczy,
  • Dodanie zupełnie nowego systemu walki, który przypadnie do gustu dorosłym graczom,
  • Dodanie nowych przeciwników,
  • Przeprojektowania „tańca pszczół”, aby było zgodne z oczekiwaniami graczy,
  • Pozwolenie naszej pszczole na użądlenie ludzi, w końcu nie każda pszczoła to miła i uczynna pszczółka Maja,
  • Przebudowanie wyścigów pszczół, tak aby stanowiły większe wyzwanie,
  • Dodanie dodatkowych map, specjalnie dla trybu podzielonego ekranu.

Premiera Bee Simulator zaplanowana jest na wiosnę 2019. Gra w pierwszej kolejności pojawi się na PC oraz jedną z konsol, pozostałe będą dostępne w niedługim czasie.

Dla przypomnienia trailer gry:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię