Strona głównaGryAktualnościPremiera Warcraft 3 Reforged pełna błędów i niedoróbek

Premiera Warcraft 3 Reforged pełna błędów i niedoróbek

Nie wygląda to zbyt dobrze… 

Blizzard ma przed sobą kolejny ciężki okres. Wszystko wskazuje na to, że nie planują wykorzystać swojej szansy na odkupienie w oczach gamingowej społeczności, ponieważ ich wyczekiwana od długich miesięcy premiera pozostawia na ten moment wiele do życzenia.

Zobacz: Warcraft III: Reforged – oficjalne wymagania sprzętowe

Warcraft 3 Reforged wreszcie ujrzał światło dzienne. Po latach zapowiedzi remaster legendarnej gry strategicznej jest już do dostępny do kupienia za ok. 130 złotych. Niestety już po pierwszym dniu fani zaczynają znajdować elementy, których w odświeżonej wersji Warcrafta się nie spodziewali.

Obok licznych błędów regularnie widywanych podczas livestreamów twórców na Twitchu, na Reddicie pojawiła się również lista możliwości, jakie z remastera zostały usunięte, które w oryginalnej grze istniały od dnia premiery.

Ponadto ktoś pokusił się o porównanie przerywników filmowych prezentowanych podczas Blizzconu z tym, co ostatecznie zostało dzisiaj opublikowane. Jak widać na powyższym materiale, aktualnym cutscenkom bliżej jest do oryginalnej gry niż Blizzconu 2018.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię