Strona głównaGryAktualnościPremiera Zelda: Breath of the Wild 2 przełożona na rok 2023

Premiera Zelda: Breath of the Wild 2 przełożona na rok 2023

Oby nowy Kirby starczył Wam na kilka ładnych miesięcy. Sequel Zelda: Breath of the Wild prędko nie pojawi się na półkach sklepowych. 

Zelda: Breath of the Wild to jedna z najlepszych gier na Nintendo Switchu i tytuł, który błyskawicznie stał się system sellerem. Informacja o planowanym sequelu błyskawicznie rozeszła się po mediach i wzbudziła ekscytację w tysiącach graczy.

Zobacz: Songs of Conquest – znamy datę premiery duchowego spadkobiercy Heroes of Might & Magic

Niestety właśnie okazało się, że na sequel przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Na kanale YouTube Nintendo pojawił się krótki materiał informujący o przesunięciu premiery gry. BOTW2 ma ujrzeć światło dzienne wiosną 2023 roku.

Co ciekawe, jednym z powodów tej decyzji może być ambicja deweloperów. Wydarzenia w dwójce będą działy się nie tylko na ziemi, ale również w powietrzu. Twórcy stoją więc przed wyjątkowo trudnym zadaniem zbudowania bardzo złożonego świata. Do tego wyczynu potrzebują w rezultacie więcej czasu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePolygon
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię